Šuniukai iš Gilaičių

Šiandien gavome dovanų penkis šuniukus.. Rasti tiesiog griovyje prie judraus kelio. Du vyriškiai pastebėjo juos, neliko abejingi ir surankiojo. Labai gaila, bet vienas mažylis pasislėpė, jo nepavyko rasti žolėse. Šuniukai rasti kažkur prie Gilaičių. Jei pastebėsite lakstantį mažulį, žinokite, kad jo laukia broliukai.

Vaizdo įrašas

Visi šuniukai rado namus 🙂

dsc_0930dsc_0891dsc_0924dsc_0895 dsc_1017

5 thoughts on “Šuniukai iš Gilaičių

 1. Kudlius (tas kur nuo visų skiriasi) puikiai įsiliejo į mūsų šeimą – linksmas ir meilus šuniukas, o dukrą taip myli, kad atrodo tuoj suvalgys :))) . Esam labai laimingi visi!!! Iki pilnos laimės trūksta tik pamiršti baimę viskam, bet tikimės kad ne už ilgo tai praeis. Linkėjimai likusiems broliukams !

  1. Ačiū, kad priėmėte šuniuką į savo šeimą, sėkmės jums! Lauksime paaugusio nuotraukų – smagu bus pamatyti 😉

   1. Sveiki visi, linkim visiems susirasti draugą!!!
    Prabėgo metai, Kudlius užaugo, kudlos taip pat 🙂 – kokį 20-30cm. Lig šiol negaliu patikėti, kad praktiškai nieko nesugadino, nesudraskė – išskyrus porą nevietoj paliktų niekniekių :). Buvau nusiteikęs daug blogesnėm pasekmėm ir visą šeimą tam nuolat ruošiau :)). Laižyti gali nepavargdamas, o iš laimės kanda – žino, kad į ranką ar koją skauda, tai kanda į rankovę ar kelnes :). Labai sargus, mėgsta paloti ( naktį net dukrą aploja jei vaikšto po namus). Turi šiek tiek vyresnį draugą iš mūsų namo ir kelioliką draugių (dievina dideles paneles(haskes, laikas ir tt) :)), pažaidęs su jom dar valandą būna pasipūtęs ir laimingas. O kasdieniams žaidimams turi vaikystės draugę – mėnesiu jaunesnę Meilę ir jaunystės meilę Bonę – kokias širdį draskančias dainas apie meilę jie dainavo, kai Bonė rujojo. Dėl šių draugių be baimės stoja prieš vokiečių aviganį ar dobermaną, jie matyt išsigąsta :)) ir pasitraukia taikiai. Taigi labai pasisekė, kad turim ir su kuo gerai padūkti ( kai kuriuos po to reikia namo parnešti) ir ramiai pasivaikščioti. Pridedu kelias nuotraukas ir pabandysiu atsiųsti kelis filmukus kituose laiškuose.

    1. Sveiki, labai jums ačiū už linkėjimus! Nuotraukas ir vaizdo įrašą gavome – koks nuostabus šuniukas užaugo! <3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *