SUŽEISTASIS MAŽYLIS

ŠUNELIS IŠ STOTELĖS!
Mažylio vardą įgijęs šunelis po avarijos su sutraumuota kojyte Kauno klinikose prabūvojo daugiau negu mėnesį. Dėl jo gydymo išteklių turėtume nuoširdžiai padėkoti vienam asmeniui, skyrusiam 500 Eurų šunelio gydymui – Gitai G. AČIŪ!
————-
SOS!
Mažyliui ieškomas transportas KAUNAS-ŠIAULIAI!
DRAUGELIS, taip jį praminė Kauno Dainavos kliniką antra savaitė besirūpinanti šiuo partrenktu šuneliu, kurio neadekvati šeimininkė per visą pusdienį nesugebėjo tinkamai pasirūpinti šuneliu ir laiku suteikti, priimti susirūpinusių praeivių pagalbą. Po ne vienos operacijos Draugelis jau atsigavo, draugais laiko klinikos personalą ir sparčiai atsigaunant dabar jam ieškomas transportas KAUNAS-ŠIAULIAI ketvirtadieniui, penktadieniui. Labai laukiame šio herojaus 🙂
861839569.
—————-
Ilgai lauktos žnios iš Kauno. Primigdžius šunelį, padarius rentgeno nuotrauka paaiškėjo kad lūžusių kaulų nėra, bet yra skilęs sąnarys ir nutraukti vidiniai raiščiai. Susiuvo oda, bet gali būti, kad reikės persiūti, nes kai kur nesimato dar ar audiniai apmirę jau ar dar ne. O blogiausia tai kad kaulas kuris kyšojo jau yra apmiręs ir neaišku, kaip organizmas tai priims. Kraštutinis variantas yra jei jaunas organizmas nenorės priimti tokio kaulo – kojytės amputavimas. Šunelis jau bunda po operacijos. Stebės gydytojai stacionare iki pirmadienio arba antradienio. Labai tikėkimės, kad kraštutinumų nebus ir Mažylis (veterinarai pakrikštijo tokiu vardu) vėl galės lakstyti ant keturių kojyčių….
———————
Šunelis pasiliko Kauno klinikoje. Diagnozuotas atviras lūžis, įtariamas daugybinis (ne vienoje vietoje). Vakare rentgenas parodys viską tiksliau. Odos audiniai deja jau nebegyvi frown emoticon Operacija bus, tik nežinia, kokio sudėtingumo ir kas po to… Laukiame…
————-
Būna dienų tokių – su negandomis. Štai šunelis, kuris kone pusė dienos bastėsi po pusę miesto ir nesulaukė pagalbos (šeimininkė neadekvati, o ir pats iš skausmo ar iš baimės neprisileido norinčių padėti). Tik į vakarą šunelis nurimo, matyt suprasdamas, kad nieko nelieka, kaip pasiduoti tiems, kurie nori jam padėti. Po gydytojų apžiūros išvada: reikia daryti rentgeno nuotrauką, tad IEŠKOME PAGALBOS NUKELIAUJANT šiomis dienomis EKSTRA ATVEJU Į KAUNĄ!

TAIP PAT REIKALINGA LABAI PARAMA ŠUNELIO GYDIMUI..
Paaukoti šunelio procedūroms galite:
www.siauliuletenele.lt/paaukokite/
Paskirtis: Šuneliui iš stotelės

Tel. pasiteiravimui: +37061200420

draugelis2

mazylis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *