TAJOS ŠEIMA

Nuostabioji Taja😍 Atrodytų, jog tokiom katytėm nesisekti negali.. ir meili, ir nerealiai graži, ir protinga.. matyt, praeitame gyvenime buvo ko prisidirbus😁, kad šiame taip nenuskilo. Nepavyko Tajai sutikti tinkamo žmogaus.

Dar būdama mažytė, ji su sesyte buvo radusi, atrodo, lyg ir gerus namus🤔. Gal pradžioje taip ir buvo, bet maždaug po poros metų be žinios dingo Tajos sesutė-paspruko ir nebesugrįžo. Dar po metų nepasisekė ir Tajai. Ji buvo tiesiog išmesta, išvaryta iš savo namų, nes gi šeimininkei pradėjo nesisekti gyvenime, atsirado svarbesnių problemų, tai turbūt nusprendė – tegu nesiseka ir jos katei. Taip, pavalkatavusi keletą mėnesių, rainoji birželio 16 d. atkeliavo į savanorės globą ir jau sekančią 17 dieną pasaulį išvydo mažieji tajukai🥰. Jie užaugo, kas rado savas šeimas, kas ne😉. Bet Taja dar niekam nekrito į širdį💔. O jai taip reikia antro šanso! Reikia saugių, šiltų namų, mylinčio, niekad neišduosiančio žmogaus!

Labai svarbu paminėti, kad Taja mėgsta pasivaikščiojimus lauke, tiesiog reikalauja jų😅. Būdama laikinoje globoje, jau ir su pavadėliu išmoko dailiai, elegantiškai vaikščioti🤗, todėl tiktų gyventi nuosavame name (su aptvertu kiemu), nes ji taip ir buvo pratųsi..

Taja – 2020 metų balandžio 8 d. gimimo, vakcinuota, čipuota, greitai bus sterilizuota.

 

 

Apsisprendę naujam šeimos nariui, kuriuo reikės rūpintis ir mylėti 15 ar net daugiau metų, dėl išsamios informacijos kreipkitės ➡️čia bei būkite pasiruošę kuo išsamiau užpildyti klausimyną ⬅️ 😉

Vaikučiai-linksmųjų rainiukų penketukas – klasikinio (marmurinio) juodo rainumo Tera ir Tesa, rudai taškuotai dryžuoti (kaip mamytė) Tetra ir Turbo (jis dar ir šiek tiek pabalintais pirštukais), juodai dryžuotas Tako.

Atsargutė Tera ieško namų💛 

Ar aš graži?🤔 Taip??? Tai kodėl nerandu tinkamo, atsakingo žmogaus?🤔 Tiesa, esu išranki labai, atsargi ir jautri, ikimokyklinio amžiaus vaikučių savoje šeimoje nepakęsčiau…👹 Bet gal yra kažkur šeima su vyresniom, ne tokiom išdykusiom atžalom, o gal ir be jų, nes aš norėčiau būti vienintelė tokia pasiutusi savo namuose😀
Jei myli išdaigininkus, labai mielus murkliukus, esi rūpestingas, pažadi mane sterilizuoti laiku, nes tikrai nenoriu savų vaikų bei savo mamos likimo, juk matau, kaip sunku buvo rasti gerus namus mano broliams ir seserims, o aš juk vis dar be jų🙃, jei mylėsi mane amžinai, maitinsi pilnaverčiu maistuku, neapleisi niekada, užpildyk išsamiai klausimyną ir taipogi priekabi globėja su Tavimi susisieks😉

P.S. Nieko prieš būčiau ir toliau gyventi su savo mama Taja, nes dar esu labai prie jos prisirišusi, o ir smagu žaisti su jos nenaudėle uodega.. Aišku, įvyktų stebuklas, jei geras žmogus norėtų priimti mus abi, bet jei toks atsirastų – labai džiaugtumėmės🤗Tera yra vakcinuota, čipuota.

 

Kuklutė Tesa rado namus💛

 

Mamytė Taja ieško namų❤️ Myli visus – ir mažus, ir didelius😉

 

Išdykėlis Tako rado namus💚

 

Smalsutė Tetra jau rado namus💛

 

Didysis Turbo rado namus💚

 

Visa šeimynėlė nuo gimimo 🙂

Konteinerio katytės šeima

Dalį patirtų išlaidų padengs leteniuko šeimininkas