TIRLIS

Tirlis rado namus

Ar esate matę alkoholiu apsinuodijusį šuniuką? Ne? Geriau ir nepamatykite. Tie, kurie džiūgauja ir pasakoja istorijas, kaip prigirdė savo šunį ir kaip jis juokingai elgėsi, esate nusikaltėliai. Daug tokių istorijų esu girdėjusi anksčiau. Šios istorijos niekas nepasakos, ar bent jau nedžiūgaus (tikiuosi) . Labai tikiuosi, kad tų, kurie tame dalyvavo, girtose galvose liko nors koks rėžis, kad istorija baigėsi blogai…

Sekmadienio naktį, nebeapsikentusi šuniuko rėkimo kaimynų baliauninkų bute, mergina kėlėsi iš lovos, ėjo ir beldėsi… prisibeldė. Čiupo rėkiantį šuniuką ir namo, ieškoti pagalbos. Visiškai nebuvo aišku, ar sutrenktas, ar čia priepuolis, nes elgesys buvo neadekvatus. Tirlis (dabar toks jo vardas) nestovėjo ant kojų ir rėkė rėkė… Nuvežtas naktį į kliniką, gydytojas primigdė šuniuką, kad ramiai galėtų sulaukti ryto.

Ryte, tik prabudus iš po narkozės… vėl tas pats. Perėmėm Tirlį, mažą apšeptuką į savo rankas- ir į kliniką rimtesniai apžiūrai. Nuknebusi galvytė, kūnelis kaip guminis, tik laikas nuo laiko gailiai surinka ir, tarsi vietos nerastų, vartosi vartosi…
Kas jam? Niekur nesužalotas, nieko neskauda… Daromi kraujo tyrimai, pastatoma lašinė. Ir tada keistas kvapas iš burnytės… Ką, ALKOHOLIS?!!!

Po procedūrų lekiu į tą butą… Atidaro duris… ,,ką, ane… kur radot, laiptinėj?“ Visiškai neadekvatus pokalbis, niekas nieko nesupranta, nežino, neatsimena. Niekas negirdė. Pats prisigėrė? Pavyko sužinoti, kad šeimininko nebuvo namie, ir kad jis dabar darbe. Skambinu, nustebęs, negali patikėti… Norėtų atsiimti šuniuką.
Kai paklausiau, ar geruoju atiduos, ar nori aiškintis su VMVT, neliko klausimų…

Tirlis atsigavo, mano namuose. Šiandien jau antradienis, išsiblaivė vaikas. Truputį nustebęs, nebe toks drąsus, kaip vakar.
Bet jis mūsų rankose, todėl ramu…
Jam tik 7 mėnesiai, nesveria nei 6 kg, mažas trumpakojis, toks mielas!
Ačiū drąsiai kaimynei, kuri nepabūgo belstis ten, kur nuolat girtaujama, kad ieškojo pagalbos 💗
Ačiū veterinarijos gydytojui Pauliui, kuris naktį atskubėjo į pagalbą 💗
Mes surasim tau, Tirliuk, šeimą, kurioje būsi saugus ir gyvensi laimingo šuniuko gyvenimą.

Tel. 867612231