ŪKAS!

Rado namus Suomijoje.

Kelintas tai mano gyvenimo etapas… Bandau suskaičiuoti.
Gyvenau pas savo pirmąjį šeimininką. Buvo miškas šalia, laisvė. Turėjau draugą, su kuriuo tyrinėjau aplinką, pažinau gamtą. Vieną dieną grįžau iš miško smarkiai sužalota koja ir šeimininkas atsisakė man padėti.
Atvykau čia, į prieglaudą. Šie žmonės mane gelbėjo. Vežė operuoti. Ilgai gijo ta mano koja. Bet tas laikotarpis buvo nuostabus, nes gyvenau šalia žmonių, šiltai ir jaukiai. Mane vis gyrė, koks aš protingas šuo. Kiekvieną dieną važiuodavom į prieglaudą, buvo vasara, aš leisdavau dienas po pušimi ir niekada nesileidau į konfliktus su lakstančiais po kiemą draugais.
Tada radau namus. Na gerai, niekas manęs neįsileido į namus, bet turėjau laisvę- saugojom kiemą su savo drauge.
Tada kažkas nutiko. Šeimininkų nuotaika tapo nebepakeliama, o labai greitai mano šeimininkas kažkur dingo. Liko tik šeimininkė. Nesileisiu į smulkmenas, nenoriu kažko smerkti ar gailėti savęs. Bet tiesa tokia- po beveik penkių metų grįžau į prieglaudą. Čia taip viskas pasikeitę!
Mano pušis tebestovi, bet man ten būti nebegalima. Todėl sėdžiu voljere ir laukiu tų pasivaikščiojimų. Einu šalia žmogaus, beveik glaudžiuosi prie jo, kad nors kažkiek pajausti tą artumą. Žinau, pareisim į voljerą, ir beliks laukti rytojaus, kada vėl išeisim pasivaikščioti…
Aš puikiai suprantu, kad esu nebejaunas. Kad gal ilgai negyvensiu. Bet pažadu- iš visų jėgų stengsiuos padaryti savo žmones laimingais. Atiduosiu visą savo meilę ir begalinę ištikimybę..
Su meile, Ūkas ❤️
P.S. Pridesim nuo savęs, gal Ūkas neprieštaraus 😉
Galima Ūką paimti į laikiną globą, o mes pasiliekame sau galimybę rūpintis juo, visomis išlaidomis- maistu, veterinarų paslaugomis ir t.t… Labai skauda širdis dėl šio šuns… Net gėda kažkaip, kad jis dienas leidžia voljere. Ūkas gyvenęs su šunimis, su katėmis, bet ir žiurkėno nenuskriaustų. Jis labai protingas.
Paskambinkite 867612231, jei galėtumėte Ūkui pasiūlyti savo namus. Bet suprantama, kad ne lauke ir ne voljere. Jis to vertas.

Ūkas 2018 m. buvo radęs namus, tačiau jį dabar, 2023 m., grąžino atgal.. šunelis maždaug 2014 m. gimimo..


Pamenate Ūką, kuris po to, kai grįžo iš miško sužalota koja, tapo nebereikalingas šeimininkui?…
Po sudėtingos operacijos ir ilgo gydymo, dabar jau Ūkas tvirtai stovi ant visų keturių 🙂
Jokios agresijos žmogui, draugiškas šunims, gali gyventi su katėmis.
Visą pooperacinį laikotarpį Ūkas gyveno namie, šalia žmonių, todėl ieškom jam namų tokių, kur jis būtų tikras šeimos narys, ir galėtų gyventi viduje. Galbūt, jis mielai gyventų voljere, jei tame voljere gyventų ir jo šeimininkas 😉 Ūkui labai reikia ŽMOGAUS!
Ir, nors jis didelis šuo, kartais norėtų užsiropšti ant kelių, ypač, kai griaudėja ir žaibuoja…
Vakcinuotas ir čipuotas, dievinantis keliones automobiliu. Galėtų automobilyje gyventi 🙂

Vaizdo įrašas

Ūkui reikalinga globa…

ŪKUI SKUBIAI REIKIA GLOBOS!!!Ačiū Marijai, globojusiai Ūką visą mėnesį po sudėtingos operacijos! Tačiau nuo rytojaus, t.y. kovo 21 dienos, turime rasti naują globėją…Ūkas labai gražiai moka elgtis namuose, ramus ir geras šuo. Vakar Kaune, Dainavos veterinarijos klinikoje, Ūkui buvo nuimti visi tvarsčiai, bet dar reikalingas gaubtas, kad nesilaižytų beužsitraukiančios žaizdos, kurią reikia patepti kasdien. Lauke gyventi jis dar negali, todėl labai prašome atsiliepti žmogų, kuris galėtų Ūką pagloboti namie.Maistu ir viskuo, kas reikalinga, mes pasirūpinsime, tik padėkite!Skambinkite mums tel. 861200420, dėkojame!http://siauliuletenele.lt/ukas-867612231/

Posted by Šiaulių letenėlė on 2018 m. kovo 20 d., antradienis

Šeimininkas šį šunį pavadino Sargiu…
Mes jam uždėjom naują vardą- Ūkas. Jeigu nuo pradžių- 3,5 metų gyveno Ūkas su savo šeimininku, kol vieną dieną iš miško parėjo labai smarkiai sužeista galine koja. Nieko, šuo turi išsilaižyti… Toks buvo šeimininko verdiktas. Deja… Nutrauktos sausgyslės, atskilęs sąnario kaulas patys savaime negyja, o delsimas vežti pas specialistus padarė savo ,,darbą“- oda, dengianti kaulą, atsitraukė, o operacija kainavo labai brangiai… Per brangiai, kad Ūkas galėtų likti savo namuose… Kaip taip? Nesuvokiama… Pasiūlymas padėti surinkti paramą Ūko operacijai nepadėjo pakeisti sprendimo… NEBEREIKALINGAS. Sąskaita išrašyta Šiaulių letenėlei, ir ji dar neapmokėta. Pati operacija kainavo 725 eurus, o perrišinėjimai, papildomas važiavimas į Dainavos veterinarijos kliniką dar išaugino skolą…
Negalėjome palikti šio šuns likimo valioje… Ūkas dar jaunas, labai geras šuo. Dar jam visas gyvenimas priešaky! Tikime, kad pasveiks po ilgo gydymo ir suras nuostabų šeimininką, kuris jo neišduos, kad ir kas benutiktų.
Šiuo metu jis Šiauliuose ir jam labai reikalinga laikina globa! Lauke gyventi jis šiuo metu negali, tad ieškome jam globos namie, kur būtų šiltas kampelis su rūpestingu žmogumi. Ypatingos priežiūros jam nereikia, tik pasaugoti koją nuo šalčio ir drėgmės. Viskuo aprūpinsime, o Ūkas bus labai dėkingas, galėdamas bendrauti, nes jis tai tiesiog dievina. Jei baisu, kad šuo, gyvenęs lauke, nemokės elgtis namie, tai galime nuraminti- Ūkas labai tvarkingas vyrukas 😉
Labai prašome padėti sumokėti už Ūko operaciją ir gydymą! Mums tokia suma yra tikrai labai didelė… Bėdulių pas mus vis daugėja su kiekviena diena, o veterinarinės išlaidos milžiniškos.
Paskirtis: Ūkui
VšĮ „Šiaulių letenelė“, įm. kodas 303381424

LT877180000003700239 Šiaulių bankas

LT407044060008029426 SEB bankas

PayPal – letenelesprieglauda@gmail.com

Galite paremti ir sms žinute.

Trumpasis tel. nr. 1670 – žinutės tekstas:

LETENELE1, LETENELE2 arba LETENELE5

2 thoughts on “ŪKAS!

  1. Labai patiko Ūkas…,tik tokios sumos neturiu…,o jis laisvai galėtų pas mane lakstyti mano kiemelyje…,kodėl rašau,o todėl,kad visada patiko Vokiečių aviganiai… Ačiū… :]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *