UOGIUS

Uogius tikrai išsiskiria iš visų globotinių linksmai susišiaušusiu kailiu bei ruda ir žydra akimis. Gal daugeliui minusas yra jo amžius t. y. 5 metai, visi nori mažo, jauno, išdykusio augintinio, nepagalvodami apie jo išdaigas, sugriaužtas šlepetes, nustumia į šalį brandų šunį, žinantį, ką galima ir ko ne. Daugeliui šuns ar katino veislė bene svarbiausias bruožas būsimam augintiniui, o ar ne geriau išskirtinis šuo, kokį turėsit tik jūs? Žmonės, kurie buvo pasiėmę sau, sakė, kad labai paklusnus, jeigu pakviesi, Uogius jau šalia. Sutaria su kitais šunimis, bet vengia patinų. Jo nepastumdysi, bet ir agresijos tau nerodo. Puikiai tiks tik gyvenimui kambaryje, nes yra labai mažas, 30cm ties ketera, kastruotas. Jam be galo reikia namų, o kam jų prieglaudoje nereikia… Uogius tik ir akimis sekioja atvykusias savanores ir naujus žmones. Uogius labai laukia…
Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel. 867612231

5 thoughts on “UOGIUS

 1. Prieš pradedant toliau bendrauti , norim paklausti svarbiausios informacijos ,ar Uogius sutaria su katem, turim du grozius namie?
  irgi paimti is jusu?
  Ir ar jis moka gyventi namie?
  O aplankyti,prie didziausiu noru negalim, rasom is vokietijos?

 2. Prieš pradedant toliau bendrauti , norim paklausti svarbiausios informacijos ,ar Uogius sutaria su katem, turim du grozius namie?
  irgi paimti is jusu?
  Ir ar jis moka gyventi namie?

  1. Sveiki, taip, Uogius labai labai laukia naujų namų, susisiekite 867612231 ir aplankykite jį 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *