SNIPAS GRĮŽO NAMO

Grįžo namo!
Snipas balandžio 8 d. grįžo iš Kauno po stuburo disko išvaržos operacijos.
Komentaruose bus trys video- koks rastas, kaip pas mus pailsėjęs ,,laksto“ ir kaip grįžęs po operacijos. Tiesiog, nesugaunamasis 🙂
Jau teks dėti antkaklį ir vedžioti.
Jūs mums pasakykit, ar esam kuku, kad leidžiam jūsų aukojamas lėšas tokiems senukams…? Buvo vienas pasirinkimas iš dviejų- operuoti arba paleisti.
Mes galvojam, kad kiekvienas vertas kabintis į gyvenimą visomis keturiomis.
Operacija kainavo apie 800 eurų… Daug. Dar sąskaitos negavom, bet prieš apsisprendžiant operuoti, buvome taip informuoti.

Paskambino šeimininkė. Jai 83 metai. Šuniukas jau apie pusantro mėnesio pusiau paralyžuotas. Sutarėm taip, kad pabandysim dar padėti ir informuosim. Nebeburnokim, nes nuo to niekam nebus geriau. Palinkėkime šuneliui dar tvirtai atsistoti ant visų keturių ir pasijausti stipriu ir galingu. Nors trumpam…


Kovo 19 d. Pakiršinio kaime, Radviliškio rajone, vienas žmogus pamatė šliaužiantį šuniuką, susisiekė su ,,Radviliškio beglobiai“. Nuvežė į Radviliškio veterinarijos kliniką pirminei apžiūrai. Tada savanorė Dijana atvežė rentgenui į Šiaulius. Niekas nelūžę, Parsivežėm vakar ryte į prieglaudą, dieną net bandė vaikščioti (video bus komentaruose), o vakare vėl šliaužė… Šiaulių veterinarijos centre palikome išsamesnei apžiūrai. Šiandien vėl vešimės į prieglaudą ir pabandysim pastatyti ant kojų vaistais.

Toks štai kelionių bumas vaikui prasidėjo. Iš savo namų Vainiūnų kaime nušliaužė per du kaimus, o atsidūrė Verbūnuose, Šiaulių letenėlėje, už 70 km.

Gavome informacijos iš šeimininkės marčios, kad jam 18 metų… Nelabai norisi tikėti, bet ir ne tame esmė. Kadangi buvo paprašyta, kad pati šeimininkė paskambintų, telefono numerio neišsisaugojom, nes tikėjomės, kad tikrai paskambins.

Vis dar tikimės…

Pažadame, nesibarsime. Tik jūsų šuniukas kalbėti nemoka, nieko negali papasakot…

Kadangi visos išlaidos gula ant prieglaudos pečių, būtume labai laimingi, jei nors kiek galėtumėte prisidėti…