„VAISIŲ“ KREPŠELIS

Tėja rado namus – 6 mėn., sveria 1.450kg, vakcinuota.

Tėja atvyko pas mus iš Pakruojo…ji buvo kartu su savo broliukais ir sesytėmis, lyg rudens „vaisių krepšelis“. Noru gyventi žybsėjo visų akytės, bet išgyventi likimas leido tik jai…ačiū ir už tiek, nors kovojome už visus. Ir šiai kruopytei likimas suraitė nelengvą kelią, jai sutrikęs augimas. Tai buvo jos išlikimo pradžia ir mūsų kova už jos gyvenimą!!! Kaune buvo atlikti reikiami tyrimai ir paskirtas gydymas. Mažais žingsneliais į katulės tikrą gyvenimą.
Norime paprašyti paramos…katytė sveiksta, o mūsų kasdienybė gelbėjant nepasibaigia. BŪKITE KARTU…MUMS IR JAI TO REIKIA.

Tel. 868797671

PARAMA

Tėja su aukle, kalyte Amba🐱🐶

Globa rasta.

Kai kam atrodo, kad gelbėjimas yra toks dalykas, kai randi beglobį ir atveži į prieglaudą. Dar pridedi maisto, kraiko ir viskas.
O tiems, kas darbuojasi prieglaudoje, aukoja savo laisvalaikį, netgi visą gyvenimą, tai dar vienas papildomas pusvalandis, ar net valanda, atimta iš tų, kurie jau yra perpildytoje prieglaudoje. Taip, nes para turi 24 valandas, o ilsėtis ir mums, savanoriams, reikia. Tad ilgiau dirbti negalime, negu mūsų jėgos leidžia…
Taip Pakruojo rajono penki maži kačiukai atsidūrė prie mūsų vartų, nes kažkas atnešė į savivaldybę savo katės nepriežiūros vaisius, padėjo ant stalo krepšelyje, ištarė TAI DOVANA NUO DIEVO ir išėjo…
,,Vaisiai,, krepšelyje atvežti į Letenėlę, nes gi kam mes įsikūrėme? Juk tam mes ir esame…
Kačiukai mėnesio laiko, visiškai užlipusiomis akytėmis, bet guvūs, valgo ir, kai prasimerkė, nušvito jų pasaulis, ėmė žaisti. Kelis kartus per dieną lašinant vaistus, jau visai akytės apvalėja, gražėja.
Labai prašome pagalbos!
Mūsų rankos jau per trumpos, kad apglėbti tiek širdučių…
Suteikite šiems mažyliams laikiną globą… Mes viskuo pasirūpinsime, tik šilti namai jiems padės išvengti didesnių ligų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *