VĖRIŠKIŲ ŠUNELIS

Pukėnas-Miša gegužės 15 d. iškeliavo anapus..

DAR VIENAS SENELIS ATVYKO PAS MUS 💔

Vienoje grupėje buvo skelbimas, kad šalia kelio guli senas šuo.

Kadangi skelbimas įdėtas 9.15 val ryto, o grupės administratoriai jį patvirtino po dviejų valandų, iškart ėmėmės veiksmų. Susisiekėme su pranešėju Lauras Jokūbpreikšas, tada mūsų savanorė Dijana nuvyko į vietą, kurioje jos jau laukė kaiminystėje gyvenanti moteris, atmynusi dviračiu pažiūrėti, ar šuo dar yra.

Šuniukas didelis, vyriškos lyties, senas, aklas ir nuplikusiu kailiu, drebantis iš šalčio. Čipo dar nepatikrinom, bet net ir tuo atveju, jei jį turėtų, šeimininkų ieškotume tik tam, kad įsitikinti, gal seniai dingęs ir ieškomas. Arba paklausti, kodėl taip apleido savo ištikimą sargą… O gal ir nubausti reiktų, kad žinotų. Ir kad toje vietoje kito šuns neapgyvendintų, nes užkrės ir jį.

Tai, akivaizdžiai poodinės erkutės padariniai, jau iš patirties žinom – išvaizda ir specifinis kvapas neduos apsirikti.

Greitu laiku apsilankysim klinikoje, kad padarytume išsamius tyrimus. O kolkas bus suduota bravecto tabletė ir lauksim, kol oda nurims. Nes jam turėtų baisiai niežtėti 😢

Dabar šunelis miega šiltai Dijanos bagažinėje, šildomoje saulės spindulių ir laukia kelionės į prieglaudą, kur mes jau paruošę jam šiltą patalpą.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šunelio gelbėjimo ❤️

Nepamirškite, kad Jūsų 1,2% GPM- pagrindinis išgyvenimo šaltinis prieglaudoms.

Mūsų įmonės kodas 303381424.

Prisidėti prie šio šunelio sveikimo galite paaukodami vieną kitą eurą. Nes prieglaudos sąskaitos tuštėja kosminiu greičiu…

Dėkojame, kad esate kartu ❤️