Apie mus

„Šiaulių letenėlė“ – tai kelių, neabejingų gyvūnams savanorių kuriami gyvūnų globos namai Šiaulių rajone, Sneigių kaime, netoli Verbūnų!

Misija: 

Gelbėti myriop pasmerktus šunis ir kates, kurie patenka į Šiaulių rajono Kuršėnų komunalinio ūkio sanitarinę tarnybą Gruzdžiuose. Rajonuose nėra gyvūnų globos namų, tik sanitarinės tarnybos, kuriose gyvūnai po karantino laikotarpio yra eutanazuojami. Tad mes siekiame parodyti savo pavyzdžiu, jog yra kita galimybė spręsti visų Lietuvos miestų rajonų beglobių gyvūnų problemą, ne tik juos pasmerkiant mirčiai. Mūsų, kaip ir kitų Lietuvoje bei pasaulyje veikiančių giminingų įstaigų, tikslas – visomis išgalėmis gelbėti nuo pražūties išmestus, apleistus, nuskriaustus, sužalotus, paliktus, senus ir jaunus, sveikus ir ligotus beglobius gyvūnus, sukuriant jiems šviesesnio rytojaus viltį, suteikiant šilumą, saugumą ir meilę, kurių jiems taip stinga.  

29 thoughts on “
Apie mus

  1. Sveiki, pas mus kazkas atveze ir prie keliuko paliko mazus suniukus. Pati augint negaliu, nes auginame azijos aviganius ir nepripazysta jie kitu gyvunu namuose. Gal atsirastu pas jus vietos mazyliams?

    1. Sveiki, dėl priėmimo turite susiderinti viską su vadove tel. 867612231. Taip pat labai lauksime šuniukų nuotraukų su aprašymu ir kontaktiniu tel. į el. paštą siauliu.letenele@gmail.com, paskelbtume savo facebook paskyroje. Ačiū Jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Besikuriantys gyvūnų globos namai Sneigių kaime, Kužių seniūnijoje, Šiaulių rajone.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE