Senučiukai – 867612231

DINA, RUFAS, AUKSELIS IR KITI..
Ar yra vietos senučiukams…? Pas mus TIKRAI TAIP!! Bet nebijokit ir Jūs juos mylėti ir globoti!! Sakysit per trumpai, nenorit priprasti…sutinkame, bet Jūs tik pagalvokite, kokį STEBUKLĄ išgyvena senučiukai patirdami meilę ir namų jaukumą, prieš išeidami į „vaivorykštės šalį“…patikėkit, tai NEĮKAINOJAMA!! Pamilkit juos…jie verti to <3
Tel. 867612231
BONZIUS
DINA
GAURIUS Vaivorykštės šalyje…
 RUFAS 
AUKSELIS atvyko iš Gruzdžių sanitarinės
 DŽEKAS
Dar vieni iš daugelio senučiukų, kurie glaudžiasi savanorės sodyboje.. Pirmasis, RIKIS jau rado namus, rastas 2016m. vėlyvą rudenį netoli Šaukėnų, Kelmės r., Antrasis – Urzgiukas – Pakruojyje, išgelbėtas iš Pakruojo komunalinio ūkio:

1 komentaras

  1. Buvau priglaudus seną rotveilerį. Tapo mano draugu iš karto. Bijojau šios veislės šuns, kuris atsistojęs ant užpakalinių kojų buvo aukštesnis už mane, bijojau, nes daug prisiklausiau, prisikaičiau apie grėsmingą jų būdą. O jis vizgino savo trumpą uodegytę… Jis man buvo itin meilus, švelnus, protingas, supratingas. Galėjau niurkyti jį kaip noriu, tarsi mielą pliušinį meškiną. Jis nekreipė dėmesio į kitus žmones , šunis, kates. Jokios agresijos. Bet apsauga – užtikrinta. Jis pragyveno pas mane tik pusantrų metų… Tikrai verta priglaust suaugusį, seną šunį. Šis rotveileris – ne vienintelis šunelis, kurį priglaudžiau nejauną. Ir niekad neteko gailėtis. Ir nesvarbu, kiek laiko teks praleist kartu. Svarbu, kaip tą laiką praleist.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *