TEDIS – 867612231

TEDIS ieško namų.
Paskambino mums Tedžio šeimininkė prieš mėnesį, verkdama, prašydama priimti jų 8 mėnesių mylimą šuniuką Tedį… Priežastis- puldinėja, kanda visiems šeimos nariams… Šeimininkai net iškastragvo jį, bandydami gelbėti padėtį. Deja, niekas nepasikeitė.

Retai priimam kambarinius šuniukus, bet šiuo atveju labai pagailo Tedžio… Kad 8 mėnesių šuniukas būtų agresyvus šeimos nariams, labai retas atvejis, o tai signalas, kad kažkas negerai, būtent, šeimoje. Nesakome, kad šeima bloga, gink dieve, nes ir nepažįstam, tik kartais žinių stygius sukuria situaciją, kai kelio atgal nebėra, jei visur namuose pasėta baimė.

Filmuotoje medžiagoje matosi pirmasis bandymas išvesti Tedį pasivaikščioti iš narvelio… Išsigandęs šuniukas šiepė dantis, bandė kąsti, ir prireikė pusvalandžio, kol suprato, kad nieko nebus, jei nenusileis 
Dabar Tedis linksmas, žaismingas, draugiškas su visais ,,kambariokais“ ir su žmonėmis. Tiesa, dar nežinome, kaip jis reaguotų į mažus vaikus, bet beveik garantuojame, kad viskas būtų gerai.
Gal, kad apsisaugoti nuo netikėtumų, vigi, norėtume Tedį atiduoti į suaugusių žmonių rankas.
Šuniukas kastruotas, paskiepytas ir tvarkingas. Ir jam jau laikas keliauti į naujus namus.
Jei norėtumėte daugiau informacijos, paskambinkite tel. 867612231

https://www.facebook.com/Siauliuletenele/videos/2335176706556304/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Besikuriantys gyvūnų globos namai Sneigių kaime, Kužių seniūnijoje, Šiaulių rajone.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE