ČEKIS

Labas, aš esu Čekis. Susipažinkime! O taip! Esu tikras gražuolis apšepukas, su nuostabaus grožio akimis, kai kurie net sako, jog panašios į žmogaus. Esu aktyvus, judrus ir visada gerai nusiteikęs vyrukas, todėl ieškau ne mažiau pozityvaus šeimininko, su kuriuo drauge galėtume smagiai leisti laiką, žaisti, bėgioti, eiti į ilgus pasivaikščiojimus. Ar apibūdinau tave? Jei taip, atvažiuok susipažinti. Labai lauksiu❤️🔥⚡️🐾

Jau du metai, kaip gyvenu prieglaudoje.
Galiu tik tiek pasakyti- čia žymiai geriau, nei pas mūsų šeimininką.
Tikriausiai, ne vienam iškils klausimas ,,kodėl“. Kad daug netuščiažodžiauti, siūlau pasižiūrėti apačioje 👇
Jeigu pažiūrėjote, kokiomis sąlygomis gyvenome, manau, turėtų nebekilti toks klausimas…
Pradžioje buvau išsigandęs ir net neleisdavau liestis prie savęs. Ilgai mūsų žmonės tam, kad išvesti mane pasilakstyti iš voljero, dėdavo kažkokį šniūrą man ant kaklo, o tada keliaudavom.
Dabar tai mėgaujuos prisilietimais, o kai glosto, galiu ištirpti…
Ir dabar aš gyvenu viduje! Kaip gera, kaip šilta! Atrodo, ko daugiau norėti… bet kažko ilgu vakarais…
Neseniai buvau ten, kur daug žmonių ir toks keistas kvapas… hm, koks tai kvapas? Nelabai žinau, bet mane paliko su kitais draugais ir pasiėmė po kiek laiko. Ten biški pamiegojau ir atsikėliau piktas. Priešinaus iš paskutiniųjų, kai norėjo įkišti į narvą mašinoj. O ką aš žinau, nekokie prisiminimai išniro… Išsigandau, galvojau, kad vėl sugrįžau į praeitį, kai gyvenau triušiuko narve.
Dar liko man nueiti pasigražinti į kirpyklą. O tada jau drąsiai pasirodysiu, koks esu gražus ir protingas. Noriu atsikratyti praeities baubų, ir gyventi vien džiaugsme ir meilėje.
Su meile, Čekis ❤️

Čekis atvykęs iš Meškuičių..tel. 867612231

Čia ČEKIO ankstesnis “gyvenimas”: https://fb.watch/b8xR0Qp0lz/

Prieš ir po kirpyklos😊

MEŠKUIČIŲ ŠUNIUKAI