ŠUVIS GRĮŽO NAMO

Grįžo namo!

❣️ISTORIJA LABAI ĮDOMI, O GEROS ATOMAZGOS LAUKSIME VISA ŠIRDIMI❣️

Pas mus pateko kačiukas, kurį pavadinome Šuviu. Tokį vardą gavo, nes manėme, kad metalas, kyšantis pro odą, yra kulka ar šratas…

Jau esame įsitikinę- jaučia gyvūnai, kur ieškoti pagalbos. Bet ir mes patys puikiai mokame susirasti tuos, kam reikia pagalbos😉 Taip ir surado vienas kitą leteniuku jau tapęs naujokas iš Kuršėnų savo globėją🙏.

Atrodo, iš pažiūros, lyg ir gerai viskas gyvūnui, tik žaizdelė nugaroje įpareigojo nepalikti katuko gatvėje… Žaizda jau buvo supūliavusi, ją išvalius, pasimatė metalo dalis… Nesuvokiama, bet gyvūnui tai MILŽINIŠKAS SKAUSMAS. Nežiūrint to, jis glaustosi prie žmogaus…😪 Pasaulis vartosi nuo neteisybės… mes, ŽMONĖS, tau- skausmą, o tu mums- meilę be jokių priekaištų❤️

Su Šuviu lekiam pas veterinarus…

Buvome teisūs, gyvūno kūne įstrigęs šratas, tik ne ten, kur tikėjomės… Rentgenas parodė metalo gabaliuką krūtinėje…

Bet, MŪSŲ NUOSTABAI, ŠUVIS YRA PO RIMTOS KOJOS OPERACIJOS ir yra kastruotas!!!!

Kas į gyvūna šovė, niekada nerasim, BET LABAI IEŠKOME KATINĖLIO ŠEIMININKŲ!!!! TIKIME, KAD JIE YRA IR GAL LABAI NERIMAUJA DĖL ŠIOS UODEGYTĖS!!

O mes, nieko nelaukę, jau susisiekėme su klinika Kaune ir laukiame atsakymo. Akivaizdu, kad Šuviui reikia dar vienos operacijos, nes štiftas, sutvirtinantis jo anksčiau lūžusius kojos kauliukus, yra akivaizdžiai per ilgas.

Šratas ar kas ten, įstrigęs jo krūtinėje, atrodo, Šuviui didelio diskomforto nesukelia. Bet lauksime specialistų verdikto.

Tel. 860262931

Prie Šuvio gydymo galite prisidėti ir Jūs:

PARAMA

Vaizdo įr.🐾