DINA

Dina rado namus
Ieškau sau draugo, kuris man leistų pasėdėti ant kelių.
Keliai gali būti bet kokio dydžio, nes telpu ant bet kurių. Nepagalvokit, kad esu visai miniatiūrinė, bet esu labai gerai įvaldžusi meną sutilpti.
Dabar gyvenu virtuvėlėje. Ojoj, kiek man reikėjo laiko suprasti, kad visi, kurie eina į virtuvę, yra draugai! Bet tik ne šunys. Šunų aš ten nenoriu įleisti, nes virtuvė yra MANO. Tenka nusileisti tiems, kurie manęs nebijo ir nereaguoja, nes iš prigimties aš esu labai draugiška, tik ilgai gyvenau prie būdelės, gal todėl labai gerai išmokau saugoti savo teritoriją. Dabar savanoriai kartais jau supyksta ant manęs, nes mano teritorija vis didėja. Jau pusė kiemo yra mano teritorija, nu nieko negaliu su savim padaryti. Tiesiog pats balsas, toks spiegiantis išlenda iš manęs, kojos pačios bėga ir viskas. Ir net patį didžiausią atėjūną (šunį) galiu nuginti. Kai atsipeikėju, būna gėda… suprantu, kad jie irgi gyvena čia, drbu su savimi. Myliu aš visus žmones, noriu būti pati geriausia ir mylimiausia, todėl stengiuosi.
Mano buvęs šeimininkas mane labai mylėjo, kaip tik mokėjo. Dar vis ilgiuosi jo, bet jau naktimis nebesapnuoju savo senojo kiemo.
Žinot, kokie namai būtų mano svajonė? Šilti, kuriuose gyventų draugiški žmonės, gali būti ir kačių, man jos netrukdo. Galėčiau su kokiu šuniu gyventi, tiek jau to. Bet man labai patinka turėti savo kiemą, kurį galėčiau prižiūrėti nuo savo šeimininko kelių, kokio suoliuko, kai šeimininkas kažką dirbs. O tada abu namo ilsėtis. Žnau, kad svajonės pildosi, kai labai labai daug apie tai galvoji. Viskas einu svajoti.
Su meile, Dina.

6m., tel. 867612231

Dinos vaizdo įrašas