DOVANOS

Bumbas-Kukis, Svimbas, Lambas-Limbas jau išvyko namo!

SOS!!!
GAVOM DOVANŲ! 🙃
Jau tiesiog girdim, kaip kai kas sako ,,bet tai gi prieglauda tam ir yra, bet taigi neišmetė… ir tt ir pan. Taip, beveik neišmetė, nes tris išsigandusius, pasislėpusius, kaip tik bemokėjo, ,,žvėrukus“ pastebėjom tik tada, kai paleidom iš namelio gaują šuniukų… Jie tik po kurio laiko parodė, kad teritorijoj kažkas svetimas. Ant jau nutirpusio juodo lopinėlio vos įžiūrėjom išsigandusias šešias akeles…
Kažkas ryte atėjo, gal atvažiavo ir per 1,70 m aukčio tvorą ,,saugiai“ įmetė tris vos dviejų mėnesių šuniukus.

Nemoralizuosim, nors pikta iki negalėjimo!!! Jūsų ,,PONAI“ sprendimas permesti tris besidaužančias iš baimės širdeles į prieglaudos teritoriją nebuvo pats geriausias… Ačiū likimui, bėdos išvengėm. Mūsų protinguoliai žino, kad mažylių liesti nevalia.

Šeimynėlės išvaizda kalba pati už save… murziukai, susivėlę, o vienam mažyliui storoji žarna iškritusi taip, kaip dar nesam matę per savo praktiką. Šiandien jau pasirodėm veterinarams, rytoj ryte skubos tvarka paskirta operacija, kadangi problema įsisenėjusi ir jau prasidėjęs audinių apmirimo procesas.

Šiandien dar laukia visų trijų- Lambo, Bumbo ir Svimbo maudynės, nes ant kailiuko visokio ,,plauko“ vidaus turinys, o ir purvo sočiai tokiuose puriuose ir ilguose kailiukuose.

Mes kaip visada, nuoširdžiai prašome prisidėti operacijai, visoms privalomoms procedūroms 🙏
Lambui po operacijos reikės valgyti tik šlapią maistą, tad kokybiški konservai gyvybiškai svarbūs.
Paskirtis ,,Dovanėlėms“.
Be to, esame taip ,,užbukinti“ mažyliais, kad labai praverstų laikina globa. Nebūtinai visiems trims- bent vienam iš jų…
LAUKSIME JŪSŲ❤ tel. 867612231
AČIŪ!

PARAMA