ŠEIMYNA

Mamytė Džiulė rado namus.

 

Kokių 4-ių metų, labai protinga. Jei leisite jai būti šalia, ji visada stebės ir ateis į pagalbą, kai to reikės. Puikiai moka ganyti ožkas 🙂 Gimusi ir augusi kaime,
mėgsta būti lauke, bet be abejo, šiltas guolis savo šeimininko pašonėje yra būtinas! Gali gyventi su kitais šuniukais.
Vakcinuota, čipuota ir sterilizuota.
Jai laikas keliauti namo.
Dėl pasimatymo skambinkite tel. 861200420, Sneigiai

Visi mažyliai rado namus!

Tokį būrelį mažylių turime! 🙂

Ištraukti vos savaitės laiko iš po lentų, kur Džiulė juos atvedė, neradusi saugesnės vietos savo kieme… Dabar jau štai,kokie dviejų mėnesių kukuliai!
Pradedame jiems ieškoti naujų šeimininkų, kurių namuose jie bus draugai ir šeimos nariai. Trys berniukai ir trys mergytės – Nešas, Niuma, Nona, Nela, Nugas, Nifas 🙂
Tel. 867612231

Tik spėjam paauginti vadą šuniukų, ir vėl viskas nuo pradžių… Tokiais atvejais taip liūdna, kad dar daug, labai daug žmonių ne tik nesterilizuoja savo kalyčių, bet ir leidžia joms laisvai lakstyti.

Džiulė atvedė savo 8 vaikus iškart po Joninių, po lentom, duobelėje, ant plikos žemės. Nuolat alkana, nes šeimininkas geria, o šunų kieme be šios kalytės dar trys… Maitinami bulvėmis ir visokiomis putromis… Kai parsivežėm, kai kurie šuniukai buvo gana silpni ir alkani, bet dabar jau viskas gerai- gauna mamytė sočiai maisto, pienuko kolkas užtenka visiems.

Mes ir vėl su prašymu… Puikiai žinom, kad tokį kiekį vaikų išmaitinti vienai mamai greitu laiku bus nelengva, net neįmanoma. Todėl iš anksto ruošiamės. Jei galite paaukoti super premium ,,puppy starter“ sauso maistelio ir mažyliams skirtų paštetų, konservų bei pieno pakaitalo mišinukų mažiems šuniukams, būtume labai dėking! Kokybiškas maistas labai svarbus mažylių vystymuisi bei mamos pieno gamybai. O kuo daugiau pieno, tuo mums ramiau ir šuniukams sveikiau.

Iš tos pačios sodybos parsivežėm ir senolį Grantą, kuris vargo ,,užbarikaduotas“ voljere. Jam maistas ir vanduo buvo pilami per voljero viršų…

 

GRANTAS

 

Ten dar liko vienas šunelis Pifas (jau irgi pas mus :)), Džiulės praeitos vados vaikas. Jam labai labai reikia naujų namų! Mes ir vėl užsipildėm visus įmanomus tarpelius….

PIFAS