DŽIULĖS ŠEIMA

Tik spėjam paauginti vadą šuniukų, ir vėl viskas nuo pradžių… Tokiais atvejais taip liūdna, kad dar daug, labai daug žmonių ne tik nesterilizuoja savo kalyčių, bet ir leidžia joms laisvai lakstyti.

Džiulė atvedė savo 8 vaikus iškart po Joninių, po lentom, duobelėje, ant plikos žemės. Nuolat alkana, nes šeimininkas geria, o šunų kieme be šios kalytės dar trys… Maitinami bulvėmis ir visokiomis putromis… Kai parsivežėm, kai kurie šuniukai buvo gana silpni ir alkani, bet dabar jau viskas gerai- gauna mamytė sočiai maisto, pienuko kolkas užtenka visiems.

Mes ir vėl su prašymu… Puikiai žinom, kad tokį kiekį vaikų išmaitinti vienai mamai greitu laiku bus nelengva, net neįmanoma. Todėl iš anksto ruošiamės. Jei galite paaukoti super premium ,,puppy starter“ sauso maistelio ir mažyliams skirtų paštetų, konservų bei pieno pakaitalo mišinukų mažiems šuniukams, būtume labai dėking! Kokybiškas maistas labai svarbus mažylių vystymuisi bei mamos pieno gamybai. O kuo daugiau pieno, tuo mums ramiau ir šuniukams sveikiau.

Iš tos pačios sodybos parsivežėm ir senolį Grantą, kuris vargo ,,užbarikaduotas“ voljere. Jam maistas ir vanduo buvo pilami per voljero viršų…

 

 

Ten dar liko vienas šunelis Pifas, Džiulės praeitos vados vaikas. Video komentare. Jam labai labai reikia naujų namų! Mes ir vėl užsipildėm visus įmanomus tarpelius….

Tel. 867612231