PIPOS ŠEIMA

VISI TURI NAMUS
Štai kokie grožiai auga Eglės ir Alekso šeimoje! ❤️
Tigrinė kalytė Bulvytė ir juodasis Dobis bei mamytė Pipa (sterilizuota) pasilieka globėjų namuose, o Ronja ir Kruopytė rado namus! Vakcinuoti, čipuoti.
Tel. +37060224401
Pipa – belieka tik spėti, kiek vargo patyrusi, tad dar nedingusios visos baimės, bet švelni, tvarkinga, gražiai su pavadėliu vaikštanti ir rami, apytiksliai 3-ejų metų, nedidukė, ilgakojė, iki 7kg kalytė, geriau reaguoja į moteris, tad itin tiktų į drauges vienatvės praskaidrinimui.
Griežtai❗️tik laikymui namuose – ne lauko virtuvėje, ne verandoje, ne katilinėje ir t.t. !!!
Sutaria tiek su šunimis, tiek su katinais, bent jau su globėjų tai tikrai.
Rado namus. Aš – DOBIS. 3 mėn. amžiaus linksmas, judrus ir meilus jaunuolis. Spėju, užaugęs būsiu vidutinio ūgio, nes jau dabar esu visai nemenkas.
🐕 Skiepytas, čipuotas, dovanojamas su „Šiaulių letenėlės“ sutartimi !
Jau buvau laimingas, nes maniau radęs savo šeimą, bet koją pakišo kažkokia alergija, tai buvau grąžintas globėjams, nežinau, kas tai, bet tikiuosi, kad mano tikrieji žmonės, kurie mane pamils ir draugaus mažiausiai 15 m., jos neturės bei supras, kad nepaisant mano ūgio, širdyje ir pagal amžių esu dar visai mažas leliukas ir balutės ar sugriaužtas batas garantuotai atsiras, bet patikinu, kad visai netyčia! Likęs vienas namie, kol įprasiu, galiu kažkiek paverkti, tai jei turite labai jautrius kaimynus, Jums turbūt netiksiu.
❗️Kategoriškai nesutinku gyventi būdoje, voljere, sandėliuke ir t.t. Mano vieta tik viduje, šalia šeimininko !
Pažadu, būsiu pats ištikimiausias draugas ir pasivaikščiojimų kompanionas !!!

Ronja, Kruopytė rado namus!


‼️REIKIA GLOBOS MAŽAI KALYTEI SU KĄ TIK GIMUSIAIS KETURIAIS MAŽYLIAIS‼️

Pas mus nėra vietos.

Kalytė ateidavo pas žmones, gyvenančius vienkiemyje, įlįsdavo pas didelį šunį į voljerą pavalgyti, o dabar užėmė ir jo būdą su savo šeimyna.

Gal kas nors galėtų priglausti ir užauginti mažiukus, kol jie ras namus?

Mes padėsime visais klausimais- maistu, veterinarinėmis išlaidomis, namų paieška.