RUDAS

2022-12-29 Rudas mirė.

Vėl atnaujinta.

ŠVENTINĘ savaitę Rudas vėl vyko į Kauną..

Parsivežėm Rudą į prieglaudą, visą sutvarstytą, įpakuotą, lyg Kalėdinę dovaną 😥

Negalima jam, praktiškai, nieko. Jokio judėjimo, jokio šliaužiojimo… Vaje…

Tikėtis, kad atsiras žmogus, kuris mėnesį laiko prižiūrės Rudą, keis jo prisisiotus patalus, saugos jo abi kojas, nerealu… O gal?

Esame turėję visokių potrauminių, visad pasisekdavo…

Tas, kur esi aukščiau visko, atsiųsk Rudui ŽMOGŲ🙏

Mums bus sunku sužiūrėti, turint tiek rūpestėlių…

Atnaujinta. Gruodžio 23 d. vykstam į Kaivaną.

Laukiam rytojaus su viltimi, kad viskas bus gerai. Laukia ilgas (turbūt, nes nesame turėję tokio atvejo) gyjimo procesas. Laikom kumščius, kad viskas pavyktų ir Rudas dar galėtų laigyti visomis keturiomis kojomis ir džiaugtis gyvenimu 🙏

Kažkas ruošiasi didžiosioms metų šventėms, o mums tai nėra kada.

Vakar vėlyvas policininkų skambutis pasiekė mūsų savanorę Vijoletą, kad netoli Kuršėnų automobilio sužalotas šuo. Ji tokia pas mus šaunuolė, sėdo į automobilį ir 22.30 val. jau 42 kg sveriantis šuo, kurį pavadinome Rudas, gulėjo jos bagažinėje.

Rudui blogai, išnirę priekinės ir galinės kojos sąnariai, plius didžiulės plėštinės žaizdos. Žaizdas susiuvo šiandien Pauliaus klinikoje, bet dabar toks netinkamas laikotarpis… Būtina sąnarius įstatyti į vietą per rytojų, blogiausiu atveju- poryt… Šiauliuose nežinom, ar yra veterinarų, galinčių tai padaryti… Kolkas neradome. Jei kažkas gali, duokite žinoti!

Jei neįstatys į vietą per šias dienas, sąnarių išsaugoti Rudui nepavyks.

Jau geriau būtų lūžę…

Laukiam rytojaus, kad gautume atsakymą iš klinikos Kaune, ar turės vietos rytojui ir meldžiamės.

Ačiū žmonėms, kurie matė, kaip Rudą pertrenkę žmonės už grandinės jį nuvilko į kelkraštį ir nurūko už tai, kad neliko abejingi ir ieškojo pagalbos ❤️

Tikimės, kad viskas bus gerai ir išgelbėsim šį gražuolį, kurio grandinė tiek sveria, kad sunku ją pakelti. Ją pasilikom kaip trofėjų.

Net nežinom, ar reikia ieškoti šeimininkų 🤔

Jei galite prisidėti, būtume labai dėkingi. Kolkas sumos negalime skelbti, nes tiesiog nežinome… Liekame laukti viltingo rytojaus.

PARAMA