JASPIS

Jaspis rado namus

Gavau naują vardą- JASPIS. Bandau su juo apsiprasti, bet dar nelabai stengiuosi, nes vis dar tikiuosi, kad mano buvę šeimininkai manęs ieško. Gal tik nemoka ieškoti… Todėl rodausi, koks esu patenkintas ir džiaugiuosi savimi, kad tiek dienų bėgiojęs po Šiaulius, tvarkydamas savo reikalus, pagaliau sutikau Gintarę su leliuku. Tada jau supratau, kad nieko nebus, turiu rasti vietą, kur ilsėtis, kur gausiu valgyti ir nebereikės nieko ieškoti, nes tai vargina… Ir taip mane bus lengviau surasti mano šeimininkams.
Dabar, pasinaudojęs proga, prisistatysiu- esu jaunas, draugiškas, atviras pasiūlymams. Jei rasiu artimą sielą, iškeliausiu nesigręžiodamas atgal. Nes atvirai prisipažinsu, esu šiek tiek įsižeidęs… Tai jei aš turėčiau telefoną, tikrai paskambinčiau savo šeimininkams, kaip ir jie gi gali paskambinti į prieglaudą. Gal aš jiems buvau negeras, nemeilus…? Pažadu- labai labai stengsiuos ateity, kad nebenuvilti nei vieno žmogaus! Noriu būti laimingu.
Su meile, Jaspis.

Šunelis, nuo gegužės 8d. pastebėtas klaidžiojantis Šiaulių gatvėse, gegužės 10d. atvyko pas mus. Išsamiau tel. 867612231