Per TRIS karalius pradėkime Naujus metus drauge

Prisiminus Trijų karalių šventę, saulėta ir gera pasidaro ne tik danguje, bet ir širdyje… Apsilankė daug svečių, atvykstantys keitė išvykstančius…taip gera, kad norėjosi stipriai apsikabinti kiekvieną , to nedarėm tik dėl vienos priežasties, buvom murzini nuo šunyčių meilės?vaišės, šuniukų vedžiojimas, buvusių globotinių atvykimas…ir Karaliaus ir Karalienės rinkimas!!! Išrinkom!!!!? už įamžintas neįkainojamas akimirkas, esame dėkingi Sandra Kazlauskienė – realus vaizdas “ užmiega“ sustingęs tinkamiausią akimirką!!! Už nuotaiką, dainas ir muziką, kuri net šuniukus privertė ausytes kraipyti ? dėkojame renginių vedėjui ir DJ Egidijus Jankauskas, FunMaker.lt https://www.facebook.com/funmaker.lt/ !!! Ačiū visiems svečiams, ačiū Šiaulių televizijai, kuri atvyko ir aplankė mus…O DABAR!!!!!! KARALIUS IR KARALIENĖ!!!! Kara, mieloji??tu Karalienė, o tavo žavingasis džentelmenas – Baris . Laukiame linkėjimų tituluotiesiems???

Štai tokie mūsų TRYS KARALIAI???gyvūnėlių apsuptyje, su muzika, dovanomis ir šilta arbata!!! Vėjelis kutena skruostus, lietaus lašeliai primena rudenį?bet…šuneliai išvedžioti, pavaišinti, dovanų sulaukėme ne vieno maišelio??Ačiū, kad esate su mumis drauge…

 

Šuns metų gražią pradžią norime sutikti su Jumis visais per TRIS KARALIUS, SAUSIO 6 DIENĄ!!! Esame dėkingi už palaikymą, bendradarbiavimą, už tai, kad mes ir mūsų globotiniai nesijaučiame vieniši nelengvoje kasdienybėje…LABAI LAUKSIME MŪSŲ BUVUSIŲ GLOBOTINIŲ <3 tikime, kad laimės ir ašarą nubrauksime pamatę, kokie jie laimingi!!! Pabūkime kartu, paglostykime ištroškusį meilės gyvūnėlį. 2018 metai artimi mums, tad visus bendraminčius ir mylinčius mažuosius keturkojus, kviečiame sausio 6 d., 12h į svečius? Sneigių km. „Šiaulių letenėlė“? LABAI LAUKSIME!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *