RAMUNĖ

RAMUNĖ LABAI LIŪDI 😔

Ramunės širdyje toks stiprus vėjas pučia visą laiką nuo to momento, kai iš gyvenimo pasitraukė abu jos šeimininkai… Jai liūdna, vieniša, nes ji liko viena.

 

Prieš beveik keturis metus ši kalytė buvo paimta iš Šiaulių letenėlės.

Ji nėra jauna, bet per 8-9 metus sukaupė nemažą patirties bagažą.

Gal atsirastų vienišas žmogus, prie kurio Ramunė galėtų prisiglausti ir kartu nugyventi likusį savo gyvenimą… Rami, išmintinga, nedidukė, pajautusi mylinčių žmonių rūpestį… Prieglauda jai ne vieta…

Gal yra kažkur žmogus, kuris atvers savo širdį ir namų duris liūdinčiai Ramunei.

Kalytė sterilizuota.

„…iki šiol ji laiminga augo kaime pas senelius, miegojo lovoje, buvo lepinama ir labai mylima. Deja, seneliai iškeliavo amžino poilsio ir nebeliko pačių mylimiausių šeimininkų. Šiai dienai šuo yra namie, artimieji, kaimynai ateina ir šunį prižiūri, tačiau reikalingi nauji namai.

Iš artimųjų deja nėra galimybės kas priimtų – vieni dirba paromis, aš pati asmeniškai turiu jauną, vienų metų amžiaus, didesnį šunį, tad Ramunei jo veržlumas kelia stresą.

Ramunė neturi krūminių dantų, tad sausas maistas jai netinka, miega lovoje, kada nori, tada buna išleidžiama į lauką – net ir naktį. Šuo labai prieraišus, jautrus ir norintis meilės. Labai ją mylime, tad norime viso ko geriausio.

Kadangi šuo gyvena namuose ir yra prižiūrima, todėl manau kelti papildomo streso ją vėl vežant į prieglaudą nereikia kelti, tad iki kol atsirastų nauji namai- ji gali likti esamuose.“
Tel. +37061465997

2018/05/25