JUGOS ŠEIMA- JOKA IR JUMA

Liko dvi 2019m. rudens gimimo Jugos bailiosios dukrytės Joka ir Juma, sterilizuotos, vakcinuotos, čipuotos, išsamiau tel. 867612231

Štai labai graži JUGOS šeima. Juga – 2 metų kalytė (pirma nuotrauka, jau rado namus!). Jos išgyvenimo istoriją galite paskaityti kiek žemiau. Ši nuostabi kalytė atsivedė dvi mažyles (dvi šunytės nuotraukose: viena rusva, kita rudai balta) ir kiek vėliau pasaulį išvydo jos mažylis Ruonis (JIS RADO NAMUS, pats mažiausias smėlinis šunelis, gimęs balandžio 3 d.).

Jugos kalytės be galo baikščios, joms žūtbūt reikia socializacijos. Joms labai reikia žmogaus dėmesio, nes būtina išmokti pasitikėti juo ir visa ta nepažįstama aplinka. O dėmesio reikia tikrai daugiau, nei mes galime joms suteikti, turint galvoje, kad keletas mūsų savanorių turi pasirūpinti galybe gyvūnų. Šioms kalytėms dar nėra nė metų, todėl viskas prieš akis. Kaip ir Ruoniui, kuris dar visai mažas pipiras. Tiesa, kiek drąsesnis nei sesės. Jiems visiems reikia MEILĖS.

Trokštame, kad Juga ir jos vaikučiai rastų patikimus namus ir jiems niekada nebereikėtų klaidžioti, badauti, gyventi daržinėje ir baimintis, kad kas nors juos ten gali pamatyti. Jiems visiems reikia saugių namų.

Kuris nors iš šių keturių šunelių įkrito į širdį? Skambink – 867612231. Papasakosime daugiau!

Ruoniukas rado namus

ŠIAULĖNŲ VIŠTŲ ,,SIAUBAS“ JAU PAS MUS!

Kaimo gyventojai gali lengviau atsikvėpti, o mums nusirito akmuo nuo širdies… Mama ir dar dvi jau paauglės kalytės Joka ir Juma (buvo 7mėn., vakcinuotos, čipuotos), gyvenusios apleistoje skylėtoje daržinėje ne tik nebegaudys vištų, bet ir nebeatsives daugiau šuniukų, kurie kaip kokie laukiniai žvėriukai bijo žmogaus…

Pagarba Pakruojo komunalinio ūkio darbuotojams, kurie nevežė šuniukų pas save, o paskambino Sandrai Ovčinikovienei iš Šeduvos, besirūpinančiai ten patenkančiais beglobiais. Ačiū, Sandra, kad esi tokia! Toje pačioje daržinėje buvo prisiglaudęs, o gal svečiavosi ir didžiulis šuo. Šis pasiliko pas Sandrą voljere, o trys mergiotės, be galo gražios, atvyko į Šiaulių letenėlę.

Šiaulėnų istorija prasidėjo jau beveik prieš metus, kai kažkas atsivežė šią gražią jauną kalytę ir paleido. Genama iš kiemų, ji prisiglaudė senoje daržinėje, tarp visokių rakandų atsivedė ir išaugino bene šešis vaikus, tempdama vištas iš gyventojų. O kas jai beliko daryti, jei žmonės galvoja, kad jei nešers, tai nepripras. Bet kur pasidės? Belieka mirti badu, arba susirasti maisto… Prieš Naujuosius metus mums pavyko sugauti tris mažylius, kurie jau ir namus rado.

Norisi paprašyti- žmonės, jei pas jus atklydo šuniukas, reiškia esate neblogas žmogus. Reiškia, jis pasirinko jus ne šiaipsau- jis prašo pagalbos. Neatstumkit jo, pamaitinkit ir tada ieškokim išeities. Norisi tikėti, kad ši istorija nors kiek pamokanti ir gyventojai daugiau nebedarys tokių klaidų.

Beje, mama labai jauki, visiškas gėris. O ir kailis gražus! Na, kaimiškas vištas teks pamiršti, bet nugarėlę kartais nupirksim
Šiaulių letenėlė gyvuoja tik JŪSŲ, gerieji žmonės, dėka. Be jūsų paramos tiesiog negalėtume keliauti pirmyn ir gelbėti viso regiono beglobių…

http://siauliuletenele.lt/paaukokite/

 

Jau radę namus šios kalytės trys mažyliai, sugauti anksčiau.

Šiaulėnų šuniukai